Hypermarket VESTEC [Czech Republic]

Pro našeho klienta, hledáme vhodného kandidáta na pozici pekař/ka do hypermarketu VESTEC

Jedná se o dlouhodobou spolupráci na ranní směny 4-6x týdně!

Náplň práce:

  • pomocné práce v pekárně supermarketu,
  • rozpékání pečiva,
  • doplňování pečiva na prodejnu (balené i čerstvé),
  • pomocné úklidové práce,
  • kontrola záručních lhůt baleného pečiva.

Požadavky:

  • věk min. 18let,
  • výpis z rejstříku trestů,
  • výhodou vyučení v oboru nebo předchozí praxe - možnost absolvovat proplacené zaškolení,
  • možnost pracovat alespoň 4-6 směn týdně, po 8 hodinách
  • zodpovědnost, spolehlivost a dochvilnost

Nabízíme:

  • mzda 180,00 Kč/hod
  • denní vyplácení,
  • dobrá dopravní dostupnost
  • moderní pracovní prostředí,
  • možnost dlouhodobé spolupráce,
  • termín zaučení dohodou,
  • získání praxe v pekařském oboru.
  • možnost nástupu ihned

Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis, nebo se s potřebnými dokumenty zastavte přímo u nás v agentuře!

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال