aljegyző [Hungary]

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 44058
Intézményi iktatószám: 5490/2023

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

GYŐRÚJBARÁTI POLGÁRMESTERI HIVATAL
pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében

aljegyző

Munkakör/feladatkör betöltésére.
Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény 81.§(3) bekezdésében meghatározott feladatok elvégzése, a jegyző helyettesítése.
Betöltendő állás szakmacsoportja: önkormányzat
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Hatósági jogalkalmazási
Betöltendő állás jogviszonya: Közszolgálati jogviszony (Kttv.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Győrújbarát
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): A pályázattal kapcsolatosan további információt nyújt Dr. Szalma-Milkovits Eszter jegyző +36 20 4237243. A pályázat benyújtható postai úton is 9081 Győrújbarát Liszt Ferenc utca 9. címre, a borítékon kérjük feltüntetni az azonosító számot 5490/2023 - aljegyző
Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
Büntetlen előélet
Cselekvőképesség
Magyar állampolgárság
Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása
Erkölcsi bizonyítvány
Elvárt végzettség/képesítés:
6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Egyéb végzettség, igazgatásszervező vagy közigazgatás-szervező
7. Mesterképzés MSc fokozatra épülő szakirányú szakképzettség, Egyéb végzettség, jogász vagy államtudományi képzettség
7. Mesterképzés MSc fokozatra épülő szakirányú szakképzettség, Egyéb végzettség, közigazgatási szakértő, közigazgatási menedzser
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 3
Pályázat elbírálása során előnyt jelent
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:
Cél- és feladat-orientáltság (vezetői)
Rendszerszemlélet, lényeglátás (vezetői)
Döntési képesség, felelősségvállalás (vezetői)
Konfliktus-kezelés, érdekérvényesítés (vezetői)
Munkatársak motiválása (vezetői)
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
motivációs levél
fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítése
Adatkezelési nyilatkozat
Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
A pályázat benyújtásának határideje: 2023.11.22. 00:00
A pályázat elbírálásának módja: személyes találkozást követő döntés
A pályázat elbírálásának határideje: 2023.11.30. 00:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye: gyorujbarat.hu
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.12.01.
Publikálás tervezett időpontja: 2023.11.13.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال